Przyciemnianie szyb samochodowych to nie tylko zmiana wyglądu pojazdu, ale przede wszystkim korzyści płynące z właściwości zamontowanych folii. Wbrew powszechnie panującej opinii, przyciemnianie szyb w Polsce jest legalne. Przepisy prawa polskiego zezwalają na montaż folii w pojazdach, ale na szybach, które nie ograniczają widoczności (czyli tych za kierowcą). W zgodzie z polskim prawem oferujemy przyciemnianie szyb samochodowych. Kraków i okolice – to głównie obszar naszej działalności. Firma posiada długoletnie doświadczenie związane z przyciemnianiem i oklejaniem szyb.
Folie samochodowe to głównie folie przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania. W okresie letnim redukują nagrzewanie wnętrza pojazdu aż do 60%. Poprawiają komfort jazdy, szczególnie ważny dla dzieci, osób starszych oraz zwierząt. Dzięki filtrom UV chronią skórę pasażerów przed szkodliwymi promieniami, a tapicerkę auta przed wybarwieniem. Przyciemnienie szyb wpływa na zwiększenie prywatności wewnątrz pojazdu. Redukują odblaski do 90%, a tym samym nie ograniczają dostępu światła do wnętrza – to jeden z głównych powodów, dla których właściciele pojazdów decydują się na przyciemnianie szyb. Kraków to miasto, gdzie na ulicach można zobaczyć wiele samochodów, których kierowcy postanowili zapewnić sobie i swoim pasażerom komfort jazdy, a przy okazji podnieść estetykę samochodu.

Folie w wersji bezbarwnej służą jako folie antywłamaniowe i ochronne, zabezpieczające przed wybiciem szyby. Przyciemnianie szyb to proces w pełni odwracalny. Demontaż folii nie powoduje uszkodzenia szyby. Taką usługę również Państwu oferujemy.
Zobacz, ile możesz zyskać:

BEZPIECZEŃSTWO:
-folie redukują niebezpieczne odblaski słoneczne do 90%;
-likwidują szkodliwe dla skóry i oczu działanie promieniowania UV;
-w razie stłuczenia szyby zatrzymują odłamki szkła, chroniąc pasażerów przed skaleczeniem

KOMFORT:
-redukują nagrzewanie wnętrza aż do 60%
-optymalizują działanie klimatyzacji
-zapewniają dyskrecję – pozwalają widzieć nie będąc widzianym

ELEGANCJA:
-poprawiają estetykę pojazdu
-nadają nowoczesny charakter