bmw1Przyciemnianie szyb samochodowych to nie tylko zmiana wyglądu pojazdu, ale przede wszystkim korzyści płynące z właściwości zamontowanych folii.  Kraków i okolice – to głównie obszar naszej działalności. Firma posiada długoletnie doświadczenie związane z przyciemnianiem i oklejaniem szyb.

 

28515883_557573437935141_5905472494947256793_oFolie samochodowe to głównie folie przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania. W okresie letnim redukują nagrzewanie wnętrza pojazdu aż do 60%. Poprawiają komfort jazdy, szczególnie ważny dla dzieci, osób starszych oraz zwierząt. Dzięki filtrom UV chronią skórę pasażerów przed szkodliwymi promieniami, a tapicerkę auta przed wybarwieniem. Przyciemnienie szyb wpływa na zwiększenie prywatności wewnątrz pojazdu. Redukują odblaski do 90%, a tym samym nie ograniczają dostępu światła do wnętrza – to jeden z głównych powodów, dla których właściciele pojazdów decydują się na przyciemnianie szyb. Kraków to miasto, gdzie na ulicach można zobaczyć wiele samochodów, których kierowcy postanowili zapewnić sobie i swoim pasażerom komfort jazdy, a przy okazji podnieść estetykę samochodu.

Zobacz, ile możesz zyskać:

BEZPIECZEŃSTWO:
-folie redukują niebezpieczne odblaski słoneczne do 90%;
-likwidują szkodliwe dla skóry i oczu działanie promieniowania UV;
-w razie stłuczenia szyby zatrzymują odłamki szkła, chroniąc pasażerów przed skaleczeniem

KOMFORT:
-redukują nagrzewanie wnętrza aż do 60%
-optymalizują działanie klimatyzacji
-zapewniają dyskrecję – pozwalają widzieć nie będąc widzianym

ELEGANCJA:
-poprawiają estetykę pojazdu
-nadają nowoczesny charakter

Zobacz nasze realizacje:

przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb oraz oklejanie grafiką samochodu zastępczego:

Przyciemnienie szyb w samochodzie Opel Corsa,
Do tego samochodu zastosowaliśmy naszą ulubioną folie serii VEXO o przepuszczalności światłą widzialnego 5%. Gwarantuje pełną dyskrecje i bezpieczeństwo bagażnika oraz tylnej kanapy, folia o przepuszczalności 5% organiczna z znacznym stopniu widoczność z zewnątrz do wewnątrz pojazdu. 

 przyciemnianie szybPrzyciemnianie szyb Fiat 500

Przyciemniliśmy szyby w tym samochodzie folia HPX Hybrid o przepuszczalności światłą widzialnego 20% gwarantuje ona bezpieczeństwo w trakcji jazdy oraz znacząco poprawia wygląd samochodu. Folia z serii HPX gwarantuje komfort przez cały okres użytkowania pojazdu dzięki specialnej powłoce metalicznej jest jeszcze bardziej odporna na zarysowania oraz odbija aż do 68% promieni IR odpowiedzialnych za nagrzewanie się pojazdu. Ograniczy ona w znacznym stopniu nagrzewanie pojazdu w upalne dni.


przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb Seat

Przyciemnienie szyb w samochodzie Seat, wykonane zostało folią o przepuszczalności 5%  światła widzialnego, Klientowi zależało na pełnej prywatności prowadzenia pojazdu. Zastosowana folia, jak i wszystkie nasze materiały używane do przyciemnienia odbija aż 99% promieni UV dając gwarancje iż tapicerka oraz inne elementy środka pojazdu nie wyblakną z powodu promieni słonecznych.

przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb samochodowych BMW 5

Szyby w BMW 5 zostały przyciemnione folią z serii HPX Hybrid 15%, jest to ciemniejsze niż fabryczne przyciemnienie znacznie poprawiające komfort oraz prywatność przez cały okres eksploatacji pojazdu. Klientowi szczególnie zależało na ograniczeniu nagrzewania się pojazdu w słoneczne dni z uwagi na przewożone na tylnej kanapie dzieci. Folia HPX 15% nie tylko gwarantuje chłodniejsze wnętrze pojazdu lecz znacząco ogranicza oślepianie przez słońce małych pasażerów tylnej kanapy. Dokonaliśmy montażu metodą bezinwazyjną 

przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb Audi A4

Szyby w BMW 5 zostały przyciemnione folią z serii HPX Hybrid 20%, stopień przyciemnienia zazwyczaj stosowany w fabrycznie przyciemnionych szybach.

Przyciemnianie szyb, przyciemnianie kaszów, szyby kaszów, rączna, liszki, grafika pojazdowa, reklama, oklejanie, samochodów,