Przyciemnianie szyb

Sprawdzone materiały, setki realizacji…

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych to nie tylko zmiana wyglądu pojazdu, ale przede wszystkim korzyści płynące z właściwości zamontowanych folii.

Folie samochodowe to głównie folie przeciwsłoneczne o szerokim spektrum działania. W okresie letnim redukują nagrzewanie wnętrza pojazdu aż do 60%. Poprawiają komfort jazdy, szczególnie ważny dla dzieci, osób starszych oraz zwierząt. Dzięki filtrom UV chronią skórę pasażerów przed szkodliwymi promieniami, a tapicerkę auta przed wybarwieniem. Przyciemnienie szyb wpływa na zwiększenie prywatności wewnątrz pojazdu. Redukują odblaski do 90%, a tym samym nie ograniczają dostępu światła do wnętrza – to jeden z głównych powodów, dla których właściciele pojazdów decydują się na przyciemnianie szyb. Kraków to miasto, gdzie na ulicach można zobaczyć wiele samochodów, których kierowcy postanowili zapewnić sobie i swoim pasażerom komfort jazdy, a przy okazji podnieść estetykę samochodu.

Dlaczego warto zdecydować się na przyciemnianie szyb samochodu?

BEZPIECZEŃSTWO:

 • folie redukują niebezpieczne odblaski słoneczne do 90%;
 • likwidują szkodliwe dla skóry i oczu działanie promieniowania UV;
 • w razie stłuczenia szyby zatrzymują odłamki szkła, chroniąc pasażerów przed skaleczeniem.

KOMFORT:

 • redukują nagrzewanie wnętrza aż do 60%
 • optymalizują działanie klimatyzacji
 • zapewniają dyskrecję – pozwalają widzieć nie będąc widzianym.

ELEGANCJA:

 • poprawiają estetykę pojazdu
 • nadają nowoczesny charakter

Dlaczego warto powierzyć nam przyciemnianie szyb swojego samochodu?

 • Nasza krakowska firma jest liderem na rynku;
 • Używamy folii najwyższej jakości, sprawdzony materiał na który udzielamy 10lat gwarancji
 • Mamy doświadczenie, które pozwala nam na realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia;
 • Jesteśmy profesjonalistami – działamy na rynku od wielu lat (zaufało nam setki klientów);.
 • Służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

 

Nasze przykładowe realizacje:

Przyciemnienie szyb w BMW 5 (15%)

Szyby w BMW 5 zostały przyciemnione folią z serii HPX Hybrid 15%, jest to ciemniejsze niż fabryczne przyciemnienie znacznie poprawiające komfort oraz prywatność przez cały okres eksploatacji pojazdu. Klientowi szczególnie zależało na ograniczeniu nagrzewania się pojazdu w słoneczne dni z uwagi na przewożone na tylnej kanapie dzieci. Folia HPX 15% nie tylko gwarantuje chłodniejsze wnętrze pojazdu lecz znacząco ogranicza oślepianie przez słońce małych pasażerów tylnej kanapy. Dokonaliśmy montażu metodą bezinwazyjną

Przyciemnienie szyb w samochodzie Porshe Panamera

Do tego samochodu zastosowaliśmy naszą ulubioną folie serii VEXO o przepuszczalności światłą widzialnego 5%. Gwarantuje pełną dyskrecje i bezpieczeństwo bagażnika oraz tylnej kanapy, folia o przepuszczalności 5% organiczna z znacznym stopniu widoczność z zewnątrz do wewnątrz pojazdu.

Przyciemnianie folią HPX Hybrid

Przyciemniliśmy szyby w tym samochodzie folia HPX Hybrid o przepuszczalności światłą widzialnego 20% gwarantuje ona bezpieczeństwo w trakcji jazdy oraz znacząco poprawia wygląd samochodu. Folia z serii HPX gwarantuje komfort przez cały okres użytkowania pojazdu dzięki specialnej powłoce metalicznej jest jeszcze bardziej odporna na zarysowania oraz odbija aż do 68% promieni IR odpowiedzialnych za nagrzewanie się pojazdu. Ograniczy ona w znacznym stopniu nagrzewanie pojazdu w upalne dni..

Przyciemnienie szyb w samochodzie Ford Mondeo

Ford Mondeo został przyciemniony folią z serii Vexo o przepuszczalności światłą widzialnego 15% co gwarantuje świetną widoczność z wnętrza pojazdu oraz dostateczną prywatność. Klientowi zależało na komforcie dzieci przewożonych z tyłu samochodu. Z wywiadu wiemy że zarówno kierowca oraz pasarzerowie są bardzo zadowoleni z poprawy komfortu podróżowania samochodem.

Przyciemnienie szyb w BMW 5 (20%)

aSzyby w BMW 5 zostały przyciemnione folią z serii HPX Hybrid 20%, stopień przyciemnienia zazwyczaj stosowany w fabrycznie przyciemnionych szybach. Zapewnia samochodowi elegancki wygląd oraz średnią prywatność. Folia HPX jest szczególnie polecana jeśli zależy nam na jak najdłuższym czesie eksploatacji samochodu.

aSzyby w BMW 5 zostały przyciemnione folią z serii HPX Hybrid 20%, stopień przyciemnienia zazwyczaj stosowany w fabrycznie przyciemnionych szybach. Zapewnia samochodowi elegancki wygląd oraz średnią prywatność. Folia HPX jest szczególnie polecana jeśli zależy nam na jak najdłuższym czesie eksploatacji samochodu.

Przyciemnianie szyb W budynkach

Przyciemnianie szyb budynku

Przyciemniane szyb w budynkach, to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w biurowcach, dzięki temu ogranicza się nadmierne nagrzewanie budynku, co przyczynia się do mniejszego zużycia klimatyzacji.
Folie ochronne to oferta skierowana głównie do budynków użyteczności publicznej, szczególnie do szkół i przedszkoli, sądów i urzędów, hal sportowo-widowiskowych oraz hal produkcyjnych, magazynowych i do przeszkleń na ciągach produkcyjnych. Konieczność posiadania folii ochronnych przez większość tych obiektów jest regulowana przez normy prawne. Sprawdź czy Twoja firma lub instytucja, w której pracujesz, jest bezpieczna dla życia pracowników i osób tam przebywających.

Przyciemnianie szyb w domu?

Folie ochronne pełnią różne funkcje w zależności od rodzaju i zapotrzebowania. Przyciemniane szyb Nie ogranicza się tylko i wyłącznie do biurowców czy samochodów. W domu również wskazane jest przyciemnianie okien, zwłaszcza jeżeli chcemy aby utrudnić podejrzenie z zewnątrz co znajduje się w środku.