Dbałość o detale, znajomość materiału, indywidualne podejście do klienta .

Oklejanie samochodów folią

Oklejanie samochodu folią pozwala na zmianę wizerunku, koloru Twojego pojazdu bez konieczności malowania nowego samochodu lub kosztownego lakierowania. Możesz zmienić kolor na dowolny wybrany z pośród palety setek kolorów dostępnych ze wzornika, lub wykleić Twoje auto folią zadrukowaną grafiką aby jeszcze mocniej reklamował Twoją firmę.

Zastanawiając się nad tym, w jaki sposób zapewnić swojej firmie nieustanny napływ klientów (posiadając samochód), warto zdecydować się na oklejenie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest miastem, w którym konkurencja niezależnie od branży jest bardzo duża. Zabieg ten pozwala na zmianę wozu w nieszablonową, mobilną reklamę, oferującą fantastyczne efekty.

Na czym polega wyklejanie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych?

Polega na zabezpieczeniu karoserii samochodu lub zmianie jego koloru bez konieczności  malowania i lakierowania dzięki naklejaniu specjalnych folli. Można pójść o krok dalej i wykleić auto folią zadrukowaną grafiką. Ta, w każdej chwili umożliwia powrót do pierwotnego koloru pojazdu bez szkody dla fabrycznie oryginalnego lakieru (problemy mogą powstać jedynie przy nieprofesjonalnie położonym lakierze, za co nie bierzemy odpowiedzialności). Kraków jest miastem, w którym spotkać można naszych realizacji najwięcej (jest głównym obszarem naszej działalności). Oklejanie samochodów jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług. 

Dlaczego warto powierzyć nam wyklejanie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych?

 • Nasza krakowska firma jest liderem na rynku
 • Używamy folii najwyższej jakości: 3M,ORACAL, Avery Dennison, Arlon, Metamark
 • Mamy doświadczenie, które pozwala nam na realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia
 • Jesteśmy profesjonalistami – działamy na rynku od wielu lat (zaufało nam setki klientów)
 • Służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dlaczego warto zdecydować się na oklejenie samochodu?

 • Nadaj swojemu samochodowi niepowtarzalny wygląd
 • Oklejanie samochodów zwiększa wartość pojazdu (po demontażu folii, lakier jest w stanie nienaruszonym)
 • Profesjonalnie zaaplikowanej folii nie można odróżnić od lakieru
 • Nałożenie folii z odpowiednio zaprojektowaną grafiką gwarantuje świetne efekty marketingowe.
 • Folie występują w setkach odcieni oraz tekstur dających efekt WOW do twojego pojazdu.

ZMIANA KOLORU

Zmienimy wizerunek Twojego auta !

Nie podoba Ci się aktualny kolor Twojego samochodu ? A może chciałbyś podkreślić, zmienić tylko dany element. Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi TAK ! To jesteś w dobrym miejscu !!!

Oklejanie pojazdów to nasza specjalność, działamy w tej branży długi czas. Materiały jakich używamy, to najlepsze i najtrwalsze na rynku dostępne folie samochodowe, które sami przetestowaliśmy stosując je przy licznych realizacjach. 
Wieloletnie doświadczenie pomaga nam doradzić i rowaiać wszystkie watpliwości związane z Twoim nowym autem. Tak odbierając auto oklejone u nas czujesz się jak by było znów nowe. Nowy kolor nowy Ty.

Nasze przykładowe realizacje:

OKLEJANIE POJAZDÓW DRUKOWANĄ GRAFIKĄ

 

Oklejanie pojazdów drukowaną grafiką

Oklejanie pojazdów firmowych to doskonała forma reklamy, dzięki swojej mobilności jest zawsze tam gdzie aktualnie wykonujesz swoje zlecenie. Oklejony samochód to wizytówka firmy podnosząca jej prestiż

W naszym studio okleimy Twój samochód zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeżeli nie masz pomysłu na grafikę, również się tym zajmiemy. Przygotujemy projekt od podstaw, doradzimy i podpowiemy. Do oklejania pojazdów grafiką reklamową używamy tylko sprawdzonych materiałów i dokładamy wszelkich starań aby służyła ona za wizytówkę długie lata. Poniżej możecie zobaczyć nasze realizacje.

Korzyści oklejenia samochodu grafiką:

 • Doskonała mobilna reklama
 • Wizytówka podnosząca prestiż firmy
 • Zawsze tam gdzie aktualnie wykonujesz zleceń

Kilka naszych realizacji z krótkim opisem materiałów.

Peugeot Partner oklejenie grafiką dla ACM serwis

Renault Master oklejony grafiką zaprojektowaną w naszym studio. Użyta folia polimerowa, zadrukowana i dodatkowo zabezpieczona laminatem UV, plotowana. Materiał dedykowany do oklejania pojazdów, gwarantuje długi okres eksploatacji, aż do 7 lat. Dzięki ciekawemu projektowi dostosowanemu do samochodu uzyskujemy ciekawy efekt.

Oklejanie IVECO Daily dla firmy Rexona

Samochód Iveco dla firmy Rexona oklejony grafiką. Folia drukowana, laminowana, dzięki drukowi na folii polimerowej uzyskaliśmy grafikę wydrukowana w fotograficznej jakości. Dodatkowa Laminacja jest gwarancją długotrwałej eksploatacji na okres do 7 lat. Projekt przygotowany w naszym studio z bezpośrednią współpracą z klientem.

Oklejanie Ford Transit

Ford Transit dla firmy Glass Master, został zrealizowany u nas kompleksowo, od projektu, aż po oklejenie. Samochód w całości oklejony folią polimerową drukowaną z laminatem, który gwarantuje lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Dzięki czemu firma Glass Master nie musi martwić się o swoją mobilną reklamę przez kilka lat.

Oklejanie Fiat Ducato

Fiat Ducato, oklejony został dla firmy Trans-Trager. Pojazd w całości został oklejony folią polimerową zadrukowaną z laminatem, przeznaczoną do oklejania pojazdów, która gwarantuje długą żywotność reklamy, do około 5 lat. Dzięki zastosowaniu kilku jaskrawych kolorów, pojazd nie przejedzie nie zauważony.

Oklejanie Ford Transit dla firmy U Jędrusia

Fordzik został oklejony folią polimeryczna barwioną w masie, Projekt przygtowany przez grafika z Firmy U Jędrusia genialnie pasuje do tego samochodu. Cieszymy się że mogliśmy pomóc zrealizować ten projekt i pomóc SportWise w przyszłych zawodach.

Oklejanie Fiat Panda dla Bezpieczny zwierzak

Fiat został oklejony Folią wylewaną dla zaprzyjaźnionego studio graficznego. Ciekawy projekt przyciąga oko a wysokiej jakości druk na naszej maszynie zapewnia dokładne odzwierciedlenie zamierzonych kolorów..  

Oklejanie Wolksvagena Transportera dla HMK

Projekt trafił do nas bezpośrednio od klienta, naszym zadaniem było dokładne odzwierciedlenie grafiki i aplikacja jej na samochodzie. Oklejenie oczywiście wykonane z wysokiej jakości foli polimerycznej zabezpieczonej laminatem UV będzie cieszyło oko klienta przez długi czas.  

Oklejanie Peugeot dla Firmy Stolar

Mało tekstu dużo treści, taki jest ten projekt. chwytliwe zdjęcie i czytelna forma, łatwo wpada w oko. Jest to już 6te auto dla tego klienta więc wiemy że reklama działa. Wydruk w najwyższej jakości wygląda jeszcze lepiej na żywo.