Wyklejanie samochodu folią pozwala na zmianę wizerunku, koloru Twojego pojazdu bez konieczności malowania nowego samochodu lub kosztownego lakierowania. Możesz zmienić kolor na dowolny wybrany z pośród palety setek kolorów dostępnych ze wzornika, lub wykleić Twoje auto folią zadrukowaną grafiką aby jeszcze mocniej reklamował Twoją firmę. Zastanawiając się nad tym, w jaki sposób zapewnić swojej firmie nieustanny napływ klientów (posiadając samochód), warto zdecydować się na oklejenie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest miastem, w którym konkurencja niezależnie od branży jest bardzo duża. Zabieg ten pozwala na zmianę wozu w nieszablonową, mobilną reklamę, oferującą fantastyczne efekty.

Na czym polega wyklejanie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych?

Kraków jest miastem, w którym spotkać można naszych realizacji najwięcej (jest głównym obszarem naszej działalności). Oklejanie samochodów jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów usług. Polega na zmianie koloru pojazdu bez konieczności jego malowania i lakierowania. Można pójść o krok dalej i wykleić auto folią zadrukowaną grafiką. Ta, w każdej chwili umożliwia powrót do pierwotnego koloru pojazdu bez szkody dla fabrycznie oryginalnego lakieru (problemy mogą powstać jedynie przy nieprofesjonalnie położonym lakierze, za co nie bierzemy odpowiedzialności).

Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na oklejenie samochodu w naszym krakowskim studio:

  • Oklejanie samochodów zwiększa wartość pojazdu (po demontażu folii, lakier jest w stanie nienaruszonym);
  • Profesjonalnie zaaplikowanej folii nie można odróżnić od lakieru;
  • Nałożenie folii z odpowiednio zaprojektowaną grafiką gwarantuje świetne efekty marketingowe.
  • Folie występują w setkach odcieni oraz tekstur dających efekt WOW do twojego pojazdu.

Dlaczego warto powierzyć nam wyklejanie pojazdu oraz oklejanie szyb samochodowych?

  • Nasza krakowska firma jest liderem na rynku;
  • Używamy folii najwyższej jakości: 3M,ORACAL, Avery Dennison, Arlon, Metamark
  • Mamy doświadczenie, które pozwala nam na realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia;
  • Jesteśmy profesjonalistami – działamy na rynku od wielu lat (zaufało nam setki klientów);
  • Służymy radą na każdym etapie realizacji zamówienia.

Jak wspomniano wcześniej, oklejanie pojazdów oraz oklejanie szyb samochodowych jest usługą, z której chętnie korzystają nasi krakowscy klienci. Jeśli również jesteś nią zainteresowany, zapraszamy do kontaktu! Chętnie opowiemy o zaletach tego rozwiązania i wskażemy najkorzystniejsze opcje. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!